Kalanetika

Tai pratimų kompleksas, kurių metu stangrinami viso kūno raumenys bei itin veiksmingai treniruojami ir stiprinami gilieji vidiniai raumenys, kurie paprastai nejudinami.

Kalanetikos pratimai suteikia kūnui grakštumo, lankstumo ir tvirtumo. Treniruočių metu yra mokomasi kontroliuoti kvėpavimą, lavinama kūno pusiausvyra, gerinama taisyklinga laikysena.

Kalanetikos pratimais galima nesudėtingai dailinti kūno linijas, kadangi yra stangrinamos problematiškiausios kūno vietos – pečiai, rankos, krūtinė, juosmuo, klubai, sėdmenys, kojos bei sudeginami nereikalingi riebalai.

Kalanetika – tai puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus žmonėms, ypatingai tiems, kurie nemėgsta itin aktyvių ir nemažai energijos reikalaujančių treniruočių. Tai yra neintensyvus ir lėto tempo sportas, duodantis ilgalaikių rezultatų. Pratimai atliekami plastiškais pulsuojančiais judesiais, trumpais intervalais, skambant ramiai muzikai.

Kalanetika kartu yra ypatingai svarbi žmonėms, kurie trokšta pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, darbų ir streso, kadangi mankštos metu kūnas yra atpalaiduojamas, pašalinama nereikalinga įtampa…

Kalanetikos pratimai nereikalauja labai daug pastangų, tačiau po kiekvienos treniruotės matysite jus džiuginantį rezultatą – jausitės žvalesni, energingesni ir geros nuotaikos!

Kviečiame visus, norinčius būti sveikus ir energingus, į kalanetikos užsiėmimus “Dance Art” šokių studijoje.

 

Užsiėmimai vyksta:

Laisvės pr. 125 pasažas „Pas Juozapą“ cokolinis aukštas

Konstitucijos pr.16 PC „VCUP“ 4 aukštas