Vestuviniai šokiai

Vestuvės – tai ypatinga šventė dviejų žmonių gyvenime. Norite, jog ši šventė Jums ir Jūsų svečiams paliktų neišdildomą įspūdį ir pačius gražiausius prisiminimus?

Šokių studija „Dance Art“ siūlo Jums meilę vienas kitam išreikšti ne tik žodžiais, bet ir šokiu. Jeigu anksčiau ir nesate šokę, profesionalūs treneriai yra pasiryžę Jus išmokyti vestuvinio valso žingsnelių ir taip prisidėti prie įsimintinos ir išskirtinės Jūsų šventės kūrimo.

Jeigu negalite nuspręsti, kokį vestuvinį šokį norite šokti, mes Jums siūlome populiariausius:

VALSAS

Vienas mėgstamiausių ir populiariausių vestuvinių šokių, kurio pagrindiniai žingsniai priskiriami Vienos valsui, taip pat naudojamos minueto, polonezo ir kitų šokių figūros. Jūsų vestuvių šventei valsas suteiks išskirtinės romantikos.

TANGO arba RUMBA

Ne mažiau populiarūs – ugningasis tango, argentinietiškas tango ir meilės šokis – rumba. Šiuos šokius renkasi poros, norinčios nustebinti svečius netradiciniu požiūriu į vestuvinį šokį.

INDIVIDUALŪS ŠOKIAI

Vis labiau populiarėjantys yra šokiai, sukurti pagal Jūsų norimą muziką. Mes atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir pasiūlysime idėjų, kad pirmasis vestuvinis šokis būtų originalus ir nepakartojamas. Treniruotės vyksta dviem etapais: iš pradžių Jūs išmoksite pagrindinius žingsnius ir vėliau juos naudosite kuriant šokio kompoziciją. Bus atsižvelgta net į tokias smulkmenas: kokio dydžio yra šokio aikštelė, kaip ir kur salėje stovės Jūsų svečiai.

INDIVIDUALIOS PAMOKOS KAINA – 30 EUR (porai)

Vienos pamokos trukmė: 60 min.

UŽSISAKIUS 4 PAMOKAS, 5 – NEMOKAMA*

*nemokamos pamokos trukmė – 30 min.

Papildoma informacija telefonu: 8 604 06189 arba el. paštu: info@danceart.lt

Šokių studija „Dance Art“ – tai tiesiausias kelias į Jūsų tobulėjimą.

MŪSŲ PASLAUGOS:

Sukursime Jums kerintį ir nepamirštamą pirmąjį vestuvinį šokį.

Parinksime Jums patinkančią muziką.

Pasiūlysime įvairių šokių: lėtą valsą, tango, argentinietišką tango, rumbą, salsą ir kt.

Rekomenduojame 5 individualias šokių pamokas.

Treneris gali atvykti į Jūsų planuojamą pokylio vietą.