Hip-Hop

Hip-Hop (R&B) šokiai vaikams ir jaunimui (10-19 metų) 

Treniruotės metu šokama pagal šiuo metu populiariausias Hip-Hop, R&B stiliaus dainas. Šokėjai ne tik bus mokinami Hip-Hop šokių naujienų, bet ir sustiprins kūno raumenis, išmoks tinkamai jausti ritmą, ir judėti laisvai pagal šiuolaikinę muziką. Kiekvienas šokėjas lavina savo šokimo galimybes treniruočių metu, turi galimybę atsiskleisti konkursuose, festivaliuose, pasirodymuose.

 

Hip-Hop – šokių stilius kilęs iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Hip-hop‘as – gyvensena su savo sava kalba, aprangos stiliumi, muzika ir šokiu. Hip-hop’erių įvaizdis: apranga nesuvaržyta, laisvą, netgi keliais dydžiais per didelė. Privalomas akcentas: džemperis su gobtuvu, kepuraitė su snapeliu, ryškios skarelės. Hip-hop šokis, sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių: Senoji mokykla (Old school) ir Naujoji mokykla (New school).

 

Senoji mokykla (Old School). Šios mokyklos šokiai padėjo pagrindą visiems tolimesniems Hip-Hop stiliams. Old school šokiai buvo šokami dar  New York‘o getuose. Old school pagrindas yra funk stiliai – tai stiliai, kurie buvo šokami pagal funk muziką. Labiausiai žinomi tokie stiliai – Popping ir Locking.

 

Naujoji mokykla (New School). Šios mokyklos pagrindas yra likęs iš senosios mokyklos, tačiau pats šokis gerokai pasikeitęs, jis visiškai priešingas breakdance šokiui. 1980 m. keitėsi muzikos stilius, jis agresyvėjo, sunkėjo, greitėjo, todėl keitėsi ir šokis, daugėjo naujų stilių. Kai kurie naujojo Hip-Hop‘o šokio stiliai yra Krumping, Shake.

 

LA Style  – tai šokio industrijos reakcija į Hip-Hop šokį. Šis šokis dar vadinamas „Studijiniu Hip-hop“, o Lietuvoje ji dažnai vadina Street Dance. LA Style dažnai galima išvysti įvairiuose R&B, Pop, Rap atlikejų vaizdo klipuose. Šokis sudarytas iš įvairių improvizuotų pozų ir žingsnelių, dažnai atliekamų į vokalą arba muzikos ritmą. LA stiliaus šokėjų rungtynės vyksta komandinių pasirodymų būdu, kai vertinamas grupės sinchroniškumas, judesių įvairovė ir muzikalumas.

 

 UŽSIĖMIMAI VYKSTA:

Laisvės pr. 125 pasažas „Pas Juozapą“ cokolinis aukštas (Pašilaičiai)
Tvarkarastis

InformacijaDiena/LaikasMokytojas
GATVĖS ŠOKIAI HIP HOP Laisvės pr. 125 pasažas "Pas Juozapą" cokolinis aukštas
NAUJA GRUPĖ!!!! PRADEDANTIEJI (8 - 10 metų)
Pradžia: 2017-09-12
Antradieniais/Ketvirtadieniais
15:15 - 16:15

Registracija

Jūsų vardas, pavardė (būtinas):
Gimimo data (būtina):
Telefonas (būtina):
Paštas (būtinas):
Komentarai:
GATVĖS ŠOKIAI HIP HOP "D.A. Kids" Laisvės pr. 125 pasažas "Pas Juozapą"
PRADEDANTIEJI (9 - 14 metų)
Pradžia: 2017-09-11
Pirmadieniais/Trečiadienais
15:15 - 16:15 val.

Registracija

Jūsų vardas, pavardė (būtinas):
Gimimo data (būtina):
Telefonas (būtina):
Paštas (būtinas):
Komentarai: